Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Údržbáři, Zlín

Pozice:
Údržbáři
Zaměstnavatel:
SMO a.s.
IČO:
42339839
Oblast (okres, kraj):
Zlín
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
Popis práce:

Požadavky: manuální zručnost, řidičský průkaz sk. B, technické znalosti, samostatnost, spolehlivost, znalost Nařízení vlády 194/2022 Sb. o požadavcích na odbornou způsobilost k výkonu činnosti
na elektrických zařízeních a na odbornou způsobilost v elektrotechnice (náhrada Vyhlášky 50/1978 Sb.).

Možnost práce i na zkrácený úvazek.

Náplň práce: údržba budov a zařízení, komunikace s dodavateli služeb. Práce vhodná i pro aktivního důchodce.

Zaměstnanecké výhody: zázemí stabilní společnosti, stavenky, příspěvek na penzijní připojištění, možnost využití volného času v rekreačních střediscích společnosti, sportovní akce pořádané zaměstnavatelem.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Veronika Plandorová
Telefon:
725 426 964, 577 591 216
Počet zobrazení inzerátu:
518×